ללקוחותנו

כלקוחות חברת שמיר פתרונות מחשוב העוסקת בתחום מתן ופיתוח פתרונות ברשת המחשבים, תהנה חברתכם מהקמה וניהול של מערכת מחשבים ושרתים אשר תרכז את כל ההיבטים הטכניים, והמקצועיים ותאפשר בהמשך הדרך הרחבה של המערכת בצורה מהירה ויעילה.

חברת שמיר פתרונות מחשוב תאפיין את הצרכים והדרישות של חברתכם ותספק מתן מענה לתקלות שוטפות , בעיות גיבויים ופתרונות לעבודה יעילה בהתאם לטכנולוגיה החדשנית ביותר .

בנוסף, חברת שמיר פתרונות מחשוב תתרום מניסיונה לפיתוח רשת המחשוב והשרתים לאפשר רמת עבודה גבוהה ויעילה .

שמיר פתרונות מחשוב מציעה דרכי שירות שונות, המתאימים לדרישות של לקוחותיה:

תוכנית בנק שעות

בנק שעות פרושו שהלקוח רוכש מספר שעות שירות מראש. זמן העבודה של טכנאי שטח או שרות מרחוק HELP DESK מנוכה מבנק השעות, כאשר כל עבודה נרשמת לצורכי מעקב. ניתן לרכוש מספר בלתי מוגבל של שעות במסגרת התוכנית. חבילות בנק שעות: 5 שעות, 10 שעות, 20 שעות, 30 שעות, 50 שעות.

תוכנית ריטיינר VIP

במסגרת תוכנית ריטיינר VIP הלקוח משלם סכום תשלום חודשי תמורת שרות תמיכה מרחוק HELP DESK עד לפתרון הבעיה. בעם שרות התמיכה מרחוק לא הגיע לפתרון טכנאי שטח יגיע ללקוח לפתרון מלא ומוחלט של התקלה תוך 4 שעות מפתיחת הקריאה , בנוסף הלקוח מקבל תחזוקה שוטפת של הרשת (שמירה על המצב הקיים).במסגרת הריטיינר אנו מציעים ללקוחותינו חבילות תחזוקה שונות הניתנות לבחירה, בתחומים כגון: אבטחת מידע, תיקון חומרה, התקנת תוכנות, טיפול בבעיות רשת, ניטור ואיתור תקלות מרחוק, תחזוקת השרת ועוד.